Doświadczenie zawodowe
Mobile MS Sp. z o.o.
[więcej ...]

Wykształcenie
Politechnika Śląska
[więcej ...]

Szkolenia i certyfikaty
Musimy, powinniśmy, chcemy – jak dojrzałość organizacji wpływa na stosowanie standardów bezpieczeństwa
[więcej ...]

Organizacje
ISSA Polska
[więcej ...]

Wystąpienia i publikacje
Zmiany w audytowaniu po aktualizacji normy ISO/IEC 27001:2022
[więcej ...]

Zainteresowania
Filozofia polityczna
[więcej ...]

Turystyka jest w moim życiu od dawna. Pierwsza moja praca związana była z kartografią i przygotowaniem treści map turystycznych. Praca w wydawnictwie kartograficznym stała się początkiem mojej drogi zawodowej.

Obecnie łączę swoje doświadczenia w innych dziedzinach z turystyczną pasją uczestnicząc w projektach doradczych dotyczących turystyki. W swoim zaangażowaniu w projekty związane z ogólnie pojętą turystyką łączę przede wszystkim zdolności i doświadczenie analityczne z wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z realizacji pasji, jaką od najmłodszych lat była turystyka. Stałe zaangażowane w tematykę pozwala na szerokie spojrzenie na zagadnienia turystyczne. Wiedza z zakresu zarządzania pozwoliła mi na realizację projektów z takiego zakresu, jak badanie i kształtowanie ruchu turystycznego, badanie potrzeb turystycznych, działania PR-owe dla stowarzyszenia czy przygotowanie treści turystycznej map, zarówno przy wykorzystaniu badań ilościowych i jakościowych, jak i metodami eksperckimi.

Stały rozwój turystyki i aktywności czasu wolnego stwarzają przed turystyką nowe wyzwania. Rozwój turystyki kwalifikowanej w połączeniu ze wzrostem świadomości w zakresie ochrony środowiska wymagają ciągłego badania i analitycznego podejścia, co stwarza dla mojej działalności niszę rynkową, do zapełnienia której dążę podczas realizacji kolejnych projektów.